NAPODOBENINY

ROZDIEL MEDZI BYE BRA PODPRSENKOU A NAPODOBENINAMI VYSVETLENÝ

Bye Bras sú vyrobené s použitím zdravotného lepidla, ktoré sa vyrába v spolupráci s 3M. Nie je to len priemerná páska, ale lekárska páska, ktorá sa vyrába na dvihnutie niekoľko kilogramov popria vytiahnutím kože nahor. Bye Bra je teda bezpečná a spoľahlivá lepiaca páska na prsia. Bohužiaľ, čínske spoločnosti skopírovali tento koncept takým spôsobom, že to môže poškodiť vaše zdravie, a v týchto dňoch veľa nezodpovedných firiem importuje tieto napodobeniny bez testovania ich účinkov na zdravie. Sme presvedčení, že by sa za to mali hanbiť.

 1. RAKOVINA, VRODENÉ VADY A ĎALŠIE POŠKODENIA PLODNOSTI

Naše výsledky testov ukazujú, že všetky napodobeniny, ktoré sme testovali, sú vyrobené z materiálov, o ktorých je známe, že spôsobujú rakovinu, vrodené vady a poškodzujú plodnosť. Niektoré napodobeniny sú dokonca tak neslýchané, že to dajú aj na obal. Skontrolujte prosím nižšie uvedený printscreen.

 

bare lift napelovacia podprsenka

 2. POŠKODENIA KOŽE

Tieto napodobeniny vedú k poškodeniu pokožky. Videli sme ženy ako si poškodili ich kožu, pretože použili pásku, ktorá nie je určená na dvihnutie poprsia. Ak ste stále na pochybách, pozrite sa na recenzie, ktoré nájdete na eBay a Amazone. Môžeme Vás ubezpečiť, že dobré recenzie sú často falošné, zatiaľ čo 1-2 hviezdičkové hodnotenia odhaľujú skutočnú kvalitu napodobenín.

sin bra

3. AK SA VÁM AJ PODARÍ APLIKOVAŤ NAPODOBENINU, NEBUDE DRŽAŤ CELÚ NOC.

Napodobeniny, ktoré sme testovali nie sú ani blízko k páskam na lekárskej  úrovni. Vyzerali skôr ako pásky používané na balenie darčekov. Okrem skutočnosti, že sa proste dobre nelepia, nemôžu zvládnuť pot. Ak by ste tancovali, skákali, alebo sa potili, neboli by ste len bez ramienok, ale aj bez podprsenky.

AKO ROZPONAŤ SKUTOČNÚ BYE BRA

Skutočná Bye Bra podprsenka má vždy špeciálnu reflexnú nálepka s jedinečným sériovým kódom na prednej strane obalu. Ak by ste chceli zistiť či je Vaša Bye Bra skutočná, neváhajte a pošlite nám tento kód, aby sme ju pre Vás mohli skontrolovať.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa Bye Bra, neváhajte nás kontaktovať