FAQ

Nie je to hazard so zdravím?

Nie, nie je. Výrobok prešiel nasledujúcimi testami:

Chemické testy – Určenie priedušnosti pH netkanej textílie, určenie voľného a hydrolyzovaného formaldehydu, identifikácia plastov, test cytotoxicity a test určenia znášanlivosti s kožou.

Cieľom testov bolo určenie možných nežiadúcich účinkov biologických materiálov pri kontakte s kožou. Záverom vykonaných testov bolo, že materiály použité pri výrobe produktu sú v rámci bezpečného rozmedzia pre ľudské zdravie pri kontakte s kožou.

Nie je nosenie Bye Bra nepohodlné?

Nie. Bye Bra je nalepovací výrobok vyrobený z termopolyuretánu. Je veľmi pružný a mäkký, preto sa dobre adaptuje na telesnú tempotu.

Nalepovacia časť sa odlepila – čo sa stalo?

Pred použitím je treba sa uistiť, že prsia sú suché a zbavené akýchkoľvek stôp po kréme a inej kozmetike. Pred použitím musia byť Vaše prsia úplne suché. Nechoďte do kúpeľa, či sprchy tesne po použití Bye Bra. Aj keď to tak nemusí vyzerať, pokožka nie je 100% suchá a lepivá časť Bye Bra nepriľne tak, ako má. Podobné účinky sa prejavia aj na spotenej pokožke.

Môže sa Bye Bra odlepiť?

Môže, ak ju použijete na mastnú, či vlhkú pokožku. Ak nie je poriadne nasadená, ostane prilepená len chvíľu. Ak však Vaša Bye Bra drží aj niekoľko minút po aplikácii, určite sa už sama neodlepí.

Nemôžem odstrániť dolný kryt. Robím niečo zle?

Opatrne odstráňte dolnú časť papiera pozdĺž znázornenej čiary, inak sa bude trhať.

Lepivá časť vytvára na pokožke vrásku – je to normálne?

Áno, toto je úplne normálne, dokonca žiadúce. Bye Bra je v podstate simulácia modelovania plastických operácií pŕs/liftingu poprsia. Počas skutočnej operácie sa však nežiadúci objem odstráni, čo sa pochopiteľne pri použití Bye Bra nedeje.

Aký je rozdiel medzi hodvábnym a silikónovým krytom bradavky?

Bye Bra ponúka silikónové kryty bradaviek, ako aj hodvábne kryty bradaviek (nie však priemerné silikónové kryty, ktoré Vám ponúkajú všade na internete, ale vysokokvalitné a znovupoužiteľné kryty bradaviek!) Môže Vás teda zaujímať, prečo Bye Bra ponúka obe možnosti. Pretože každé ženské poprsie je iné. Malé bradavky, veľké bradavky, menšie dvorce, väčšie dvorce, atď. Hodvábne kryty bradaviek sú ľahšie, menšie (6 cm) a nemôžu byť použiteľné znovu. Lepidlo a materiál je určený na jedno použitie. Preto sú menej viditeľné napríklad v saténových šatách, v ktorých môžu byť väčšie silikónové kryty viac badateľné.

Naše silikónové kryty bradaviek sú o niečo väčšie (8 cm) a možno ich použiť viackrát. Ak potrebujete kryty bradaviek častejšie, odporúčame Vám Bye Bra so silikónovými krytmi bradaviek. V prípade, že Vaša bradavka, či dvorec je väčšia ako bežný priemer, odporúčame tiež Bye Bra so silikónovými krytmi bradaviek, pretože tento typ lepšie pokryje dvorec a bradavku, rovnako tak má väčšiu plochu pre uchytenie na pokožku. Nedá sa však povedať, ktorý typ je lepší. Ospravedlňujeme sa, ale preferencie sú pri každom zákazníkovi iné.

Na čo slúžia tie kvietky, ktoré sú v balíčku,

Pri nosení Bye Bra sa Vám môže stať (napríklad, keď ste polonahá), že Vaše bradavky stvrdnú. Keďže nemáte na sebe podprsenku, môže byť viditeľnosť tohto efektu spoločensky nevhodná. V každom balení Bye Bra preto nájdete grátis priložené „kvetinky“ z delikátneho materiálu, ktoré môžete použiť na oblasť bradavky a dvorca.

Môžem sa s Bye Bra kúpať?

Samozrejme, a nielen to! Bye Bra sa osvedčila aj pri saunovaní, pretože drží dokonale.

Ako dlho môžem mať Bye Bra na prsiach?

Výrobca odporúča 12 hodín. My odporúčame 8 hodín. Je ale dôležité poznamenať, že telesná templota vplýva na lepivosť priľnavých častí, ktoré časom vyschýnajú a preto, čím dlhšie Bye Bra máte na sebe, tým silnejšie priľne k telu. Preto môže byť jej neskoršie odstraňovanie nepríjemným zážitkom. Do 12 hodín po aplikácii odstráňte celú lepivú časť, keďže sa oficiálne neodporúča dlhšie jednorázové použitie.

Ako si Bye Bra zložiť – bolí to?

Ak si výrobok budete snímať poriadne a zámerne, proces nebolí. Nikdy nepoužívajte systém „rýchleho šklbnutia“, keďže nejde o obyčajnú náplasť. Začnite v ktoromkoľvek z okrajov Bye Bra a jemne výrobok odlepte. Tento spôsob je jednoduchý a nedoprevádza ho žiadne nepohodlie. Takže, ešte raz: pomaly, jemne a opatrne.

Môžem Bye Bra nosiť opakovane?

Nie, nie je to možné. Technicky to nie je možné. Po jednom použití materiál prestane byť lepivý.

Je Bye Bra vidieť cez oblečenie?

Nie: výrobok pozostáva z veľmi jemného materiálu, ktorý bežne nie je vidieť cez oblečenie.

Nadobudnú prsia po odstránení rovnaký tvar, aký mali pred použitím Bye Bra?

Áno, prsia sa navrátia do pôvodného tvaru.

Máte akékoľvek otázky, či pripomienky ohľadom používania Bye Bra, s ktorými by ste sa s nami chceli podeliť? Pošlite nám ich na info (@@@)nalepovaciapodprsenka.com