O BYE BRA

Bye Bra | Nalepovacia Podprsenka

Bye Bra je holandská značka kvality, založená v roku 2011 a úspešne sa predávajúca v stovkách obchodov a butikoch po celom svete – od svadobných salónov, butikov, po erotické obchody a obchody so spodnou bielizňou. Bye Bra je pozoruhodným príbehom o úspechu a je značka, ktorá tu jednoducho už ostane. Nenechajte sa zlákať na kúpu podvodných kópií. Zaopatrite si originál a pomocou unikátnej samodržiacej technológie 3M podprsenky Bye Bra si sebavedomo zaistite svoj dokonalý výstrih pre každú párty.

Vždy sa snažíme poskytovať naším verným zákazníkom tú najlepšiu kvalitu a preto budeme pokračovať vo vývoji našej ponuky aj v nasledujúcich rokoch.

Bye Bra je jednoduché riešenie, ako rýchlo a efektívne zvýrazniť ženské poprsie bez potreby chirurgie, či dokonca bez klasickej podprsenky! Bye Bra je vyrobená z ultratenkej a pružnej samopriľnúcej fólie v tvare podkovy, ktorá umožní posunúť bradavky smerom nahor o niekoľko centimetrov. Môže sa tiež použiť pre korekciu nerovností, napríklad v prípade, keď má žena rozdielny tvar alebo veľkosť prsníkov, či asymetricky umiestnené bradavky. Bye Bra ponúka špeciálnu technológiu 3M hmoty, ktorá sa používa aj v zdravotníctve a je preto absolútne bezpečná pre použitie. To isté sa zďaleka nedá povedať o kvalite činskych podvodných kópií.

Bye Bra nielenže zdvíha poprsie a vytvára symetriu, výrazne tiež zvyšuje sebavedomie a sebadôveru svojej nositeľky. Bye Bra tiež zvyšuje možnosti Vášho šatníku, pretože nosenie outfitov bez ramienok, s chrbtovým výstrihom a iných odvážnych kreácií je s ňou zrazu prekvapivo jednoduché a pohodlné.

Nezabudnite, že Bye Bra je vodeodolná, takže si ju môžete pohodlne obliecť aj pod plavky, či dokonca pod bikini!

Bye Bra prsia tiež spevní, takže sa s ňou CÍTITE úplne prirodzene a vyzerajú tak aj Vaše prsia. Prsia majú pod oblečením voľnosť pohybu, ale Vy sa už nemusíte trápiť otravnými ramienkami, či sponami, pretože Bye Bra umožňuje vyraziť si sebavedomo a bez podprsenky!

 

webshop button